Dua Lipa uron gratë më të rëndësishme të jetës së saj! Shikoni sa shumë janë (Foto) – AlpeGossip
Dua Lipa uron gratë më të rëndësishme të jetës së saj! Shikoni sa shumë janë (Foto)

Dua Lipa uron gratë më të rëndësishme të jetës së saj! Shikoni sa shumë janë (Foto)

Kënëgtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa përveç që na ka bërë krenar me sukseset e saj, ajo na bënë krenar edhe me shpirtin e çiltër që ka. 

Së fundi, për nder të festës së 8 Marsit Dua Lipa ka uruar femrat më të rëndësishme të jetës së saj. Ajo ka filluar nga nëna dhe motra për të vazhduar me miket, bashkëpunëtoret dhe femrat tjera që ka takuar gjatë jetës.

“Ja ku janë disa nga super femrat e jetës sime. Pa ato nuk do të isha në gjendje të shtyjë asnjë nga këto gjëra. Ju dua shumë dhe do të doja të kisha më shumë fotografi që t’i tregoj botës sa të mrekullueshme dhe brilante dhe të çiltra, mështetëse dhe inspituese jeni ju të gjitha. Ju dua përgjithmonë.” ka shkuar Dua Lipa në këto imazhe.

Ndryshe, Dua njihet si njëra nga artistet më të zëshme për të drejtat e grave dhe mbështetëse e madhe e tyre./Indeksonline/