“DUA TË JEM NËNË E MIRË”/ Nicole Kidman heq dorë nga shumë gjëra për hir të familjes – AlpeGossip
“DUA TË JEM NËNË E MIRË”/ Nicole Kidman heq dorë nga shumë gjëra për hir të familjes

“DUA TË JEM NËNË E MIRË”/ Nicole Kidman heq dorë nga shumë gjëra për hir të familjes

Nicole Kidman ka hequr dorë nga shumë gjëra që dëshironte për hir të familjes.

Ylli i  ‘Big Little Lies’ pranoi se balancimi i karrierës dhe jetës së saj familjare me bashkëshortin Keith Urban ishte i vështirë.

Çifti kanë së bashku dy fëmijë, Sanday dhe Faith, 10 e 7 vjeç.

“Gjërat që ju duhet të mësoni kur keni fëmijë dhe një karrierë, veçanërisht kur jeni një nënë e vjetër, është çmueshmëria e kohës. Për këtë arsye duke u përpjekur për të balancuar gjithçka duhet të jeni të gatshëm për të thënë jo për shumë gjëra,”-tha Nicole.

“Unë dua të jem një grua dhe nënë e mirë, kështu që duhet të heq dorë nga gjërat që dua ndonjëherë.”