“DO BEFASOHENI NGA DIÇKA E GUXIMSHME”/ Kush janë 3 shenjat e Horoskopit që do të kenë fat në dashuri këtë javë – AlpeGossip
“DO BEFASOHENI NGA DIÇKA E GUXIMSHME”/ Kush janë 3 shenjat e Horoskopit që do të kenë fat në dashuri këtë javë

“DO BEFASOHENI NGA DIÇKA E GUXIMSHME”/ Kush janë 3 shenjat e Horoskopit që do të kenë fat në dashuri këtë javë

Sezoni i Akrepit rikthen pasionin, por edhe inteligjencën. Këtë javë, shumë çifte do të vendosin të hedhin një hap të rëndësishëm në lidhjen e tyre. Tre shenjat e mëposhtme të zodiakut do ta shijojnë më shumë dashurinë gjatë kësaj jave dhe bëhet fjalë për Luanin, Virgjëreshën dhe Peshoren.

Luani

Këtë javë do të dukeni mirë dhe do të ndiheni kështu, dhe kjo sepse këtë javë yjet janë veçanërisht të favorshëm për ju. Ju dhe partneri juaj arrini të kapërceni të gjitha pengesat. Ndoshta darka ose festa ku keni qenë të ftuar do të materializohet më në fund dhe nëse partneri juaj është një Akrep, mund të prisni një javë të stuhishme dhe pasionante të mbushur me dashuri.

Virgjëresha

Për herë të parë pas një kohe të gjatë, ju do të ndiheni vërtet të lumtur me gjithçka që keni në jetë. Shumë ju ka shqetësuar në të kaluarën. Me sundimin e Akrepit, problemet tuaja mbarojnë pothuajse menjëherë. Ju dhe partneri juaj kaloni në një nivel më të lartë në marrëdhënien tuaj, do të filloni të komunikoni si kurrë më parë.

Peshorja

Gjatë kësaj jave ju dhe partneri juaj do të përjetoni diçka të re, lehtësi komunikimi. Gjithmonë ju kanë pëlqyer bisedat e thella me një person të dashur dhe kjo javë hap derën që fjalët të rrjedhin lirshëm dhe me lehtësi. Gjithashtu, do të zbuloni se sa simpatik është partneri juaj dhe sa mund t’ju befasojë me diçka të guximshme dhe emocionuese.