DUHET TI SHIHNI/ Këto janë 5 trendet e këpucëve që do t’ju bëjnë të dukeni bukur këtë dimër – AlpeGossip
DUHET TI SHIHNI/ Këto janë 5 trendet e këpucëve që do t’ju bëjnë të dukeni bukur këtë dimër

DUHET TI SHIHNI/ Këto janë 5 trendet e këpucëve që do t’ju bëjnë të dukeni bukur këtë dimër

Është paksa e vështirë të gjejmë këpucët e duhura për stinën e dimrit, duke qenë se përveçse të bukura dhe trendy, duhet të na mbajnë edhe ngrohtë. Na duhet të heqim dorë nga stiletto-t, por fatmirësisht edhe çizmet e kambalet mund të duken po aq bukur sa ato. Edhe në dimër mund të jesh gjithë stil! Por cilat janë trendet e këpucëve që do të mbizotërojnë në stinën e ftohtë? Sipas Elle.com, këto janë këpucët që duhet të keni patjetër.

Çizmet mbi gju

Kambalet

Këpucët me majë katrore

Këpucët me print kafshësh

Këpucët e festave