Sabri Fejzullahu kritikon Ermalin PUBLIKISHT: Thirre mamin më shpesh në telefon! – AlpeGossip
Sabri Fejzullahu kritikon Ermalin PUBLIKISHT: Thirre mamin më shpesh në telefon!

Sabri Fejzullahu kritikon Ermalin PUBLIKISHT: Thirre mamin më shpesh në telefon!

Ndër të ftuarit e emisionit Thumb në Abc News kanë qenë edhe Sabri e Ermal Fejzullahu. Ata kanë folur për karrierën, familjen si dhe marrëdhënien e veçantë me njëri tjetrin.

Në fund të intervistës Sabriu është pyetur nga gazetarja se çfarë mesazhi kishte ai për Ermalin, çfarë do ti kërkonte të birit.

“Mamin thirre në telefon më shpesh sepse bëhen dy tre ditë, ky është i zënë shumë nëpër Europë, nuk paraqitet dhe shoh që Nera vuan. Ta ndaj një minutë e ti thotë mam mir jam ta ha zemrën, siç i thotë të dua shumë”. -është shprehur pa hezitim Sabriu.