“E KE YLLIN NË…”/ Jonida shfaqet me fustan nate në shtrat, Romeo ka 2 fjalë për partneren publikisht (FOTO) – AlpeGossip
“E KE YLLIN NË…”/ Jonida shfaqet me fustan nate në shtrat, Romeo ka 2 fjalë për partneren publikisht (FOTO)

“E KE YLLIN NË…”/ Jonida shfaqet me fustan nate në shtrat, Romeo ka 2 fjalë për partneren publikisht (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi do të rikthehet në ekran me një projekt të ri. Ka qenë vetë Jonida që e ka zbuluar këtë me një video të publikuar në Instastory ku shfaqet në shtrat dhe shumë sensuale me këmishë nate.

Në fund të videos shfaqet logo e Vizion plus, ç’ka tregon se Jonidën do e shohim në këtë televizion.

Rikthimi i saj është pritur mjaft mirë nga të gjithë, por fansi më i zjarrtë duket se është partneri i saj, Romeo Veshaj. Romeo ka publikuar të njëjtën video duke shkruar dy fjalë për Jonidën.

“E ke yllin në ballë”, shkruan Romeo, i cili e ka shprehur hapur vlerësimin që ka për partneren.