E PLASE GOCËN NË PIKË TË VAPËS/ Aulona Musta i kthehet ndjekësit: Do e çoj në… (FOTO) – AlpeGossip
E PLASE GOCËN NË PIKË TË VAPËS/ Aulona Musta i kthehet ndjekësit: Do e çoj në… (FOTO)

E PLASE GOCËN NË PIKË TË VAPËS/ Aulona Musta i kthehet ndjekësit: Do e çoj në… (FOTO)

Të gjithë e njohim Aulona Mustën për karakterin e saj impulsiv dhe thumbues.

Të shumta kanë qenë rastet kur Aulona është ‘’kapur’’ me ndjekësit e saj për shkak të komenteve  gjykuese dhe jo fortë të pëlqyeshme.

Një nga rastet e fundit ishte ditën e djeshme. Në një foto të saj me vajzën e vogel,  të postuar nga vetë Aulona në llogarinë e saj të “Instagramit”, nënë e bijë ishin të ulura buzë një rruge teksa i binte dielli. Por, një ndjekës ka një shqetësim përsa i përket kësaj fotoje.

Ai I thotë  : “E plase gocën në pikë të vapës”.

Dhe si gjithmonë Aulona i përgjigjet me një sens thumbues dhe ironizues duke i thënë : “ Do përpiqem ta cojë në Antarktidë fundjavën tjetër “.

Pas shumë rasteve të tilla vetëm një gjë i sygjerojmë ndjekësve të Aulonës, mendojeni mirë kur ti komentoni në foto sepse ajo i ka gjithmonë sytë nga ju! /AlpeGossip.al