Elvana Gjata pozon e veshur sportive, Oriola Marashi nuk rreziston dot dhe i lë këtë koment (FOTO) - AlpeGossip
Elvana Gjata pozon e veshur sportive, Oriola Marashi nuk rreziston dot dhe i lë këtë koment (FOTO)

Elvana Gjata pozon e veshur sportive, Oriola Marashi nuk rreziston dot dhe i lë këtë koment (FOTO)

Epo kur dy femra të famshme kanë konsideratë të mirë për njëra-tjetrën ky është një lajm më shumë për botën e showbizz-it.

Elvana Gjata e rikthyer tashmë në vëmendjen e publikut pas publikimit të albumit “3EP” duke se është rikthyer fuqishëm edhe me postimet në Insta.

Në profilin e saj këngëtarja ka publikuar një foto me look-un që do të ketë në videoklipin e rradhës dhe mesa duket kësaj poze me veshje sportive dhe provokuese modelja seksi Oriola Marashi nuk ka mundur ti rezistojë pa komentuar.

“Killa” shkruan Oriola në postimin e Elvanës, koment ky që na lë të kuptojmë se Oriola ka simpati të madhe për Elvanën.

Bravo goca, ku ka më bukur sesa kur ke mikesha që të adhurojnë.