Elvana injorohet keq nga bashkëpunëtorët, asnjëri s’e mbështet (VIDEO) - AlpeGossip
Elvana injorohet keq nga bashkëpunëtorët, asnjëri s’e mbështet (VIDEO)

Elvana injorohet keq nga bashkëpunëtorët, asnjëri s’e mbështet (VIDEO)

Këngëtarja Elvana Gjata sapo ka nxjerrë klipin e ri me titul “Off Guard”.

Ashtu siç mendohej Gjata do të sjellë këtë herë një klip mjaft ritmik dhe plot ngjyra për stinën e verës.

Ajo shfaqet më seksi se asnjëherë në këtë bashkëpunim me reperin njohur Ty Dolla Sign.

Por njësoj si edhe më parë, ajo është injoruar keqazi nga bashkëpunëtorët ndërkombëtare të cilët as e kanë postuar fare këngën me të.

Madje as producenti Poo Bear.