“ËSHTË SHQIPTAR DHE QUHET…”/ Olta Gixhari zbulon partnerin (FOTO) – AlpeGossip
“ËSHTË SHQIPTAR DHE QUHET…”/ Olta Gixhari zbulon partnerin (FOTO)

“ËSHTË SHQIPTAR DHE QUHET…”/ Olta Gixhari zbulon partnerin (FOTO)

Aktorja e njohur, Olta Gixhari, ka dhënë së fundmi një intervistë, ku ka rrëfyer jetën e re si nënë dhe tregoi se është shumë e lidhur me të birin dhe ndonjëherë më shumë kontrolluese seç duhet.

Gjatë lidhjes “Skype” nga Spanja me emisionin “Ftesë në 5”, Olta foli gjithashtu edhe për partnerin e saj, të cilin nuk e ekspozon në rrjetet sociale. Ajo tha se nuk është personazh publik.

“Është shqiptar dhe quhet...”/ Olta Gixhari zbulon

Mirëpo aktorja nuk ngurroi të zbulonte se partneri i saj është shqiptar dhe se emri i tij është Dori.

“Unë emrin edhe mund t’ ia them. S’ ia kam thënë se s’më kanë pyetur kurrë për emrin… Zakonisht më pyesin pse s’nxjerr foto me fytyrën e tij…”, u shpreh ndër të tjera Gixhari.

“Është shqiptar dhe quhet...”/ Olta Gixhari zbulon