ETHET E FORTA TË GARËS/ Ja kush konkurent largohet nga shtëpia e “Big Brother VIP” – AlpeGossip
ETHET E FORTA TË GARËS/ Ja kush konkurent largohet nga shtëpia e “Big Brother VIP”

ETHET E FORTA TË GARËS/ Ja kush konkurent largohet nga shtëpia e “Big Brother VIP”

Antonela, Meridiani dhe Sabiani janë tre të nominuarit e kësaj mbrëmje në “Big Brother ViP”.

I pari konkurent që ka shpëtuar mbrëmjen e sotme është Meridiani. Ndërsa Sabiani është konkurenti që duhej të lërë shtëpinë VIP.