Eva Murati feston ditëlindjen, po Genari ishte atje për të (FOTO) – AlpeGossip
Eva Murati feston ditëlindjen, po Genari ishte atje për të (FOTO)

Eva Murati feston ditëlindjen, po Genari ishte atje për të (FOTO)

Moderatorja sportive Eva Murati ka festuar ditëlindejn.
Edhe pse vetëm 23 vjeç ajo ka një karrierë të gjatë në televizion. Eva Murati është dukur më bukur se asnjëherë më parë në këtë ditëlindje e rrethuar me tollumbace dhe një kurorë që e bën të duket si princeshë, por qartë mungon dikush.

Shumë zhurmë në media ka bërë dhe ndarja e saj nga partneri i disa viteve Genari, djali i ish Kryetares së Parlamentit, Jozefina Topallit.

Edhe pse të dy e mohuan si fakt, nuk ka shenja të tij në këtë ditëlindje, të paktën asgjë të bërë publike deri më tani. /Gazeta Express/