Fansi i zjarrtë planifikoi të rrëmbente Lana Del Rey-n! Këngëtarja shpëtohet nga policia – AlpeGossip
Fansi i zjarrtë planifikoi të rrëmbente Lana Del Rey-n! Këngëtarja shpëtohet nga policia

Fansi i zjarrtë planifikoi të rrëmbente Lana Del Rey-n! Këngëtarja shpëtohet nga policia

Një fans i fiksuar u arrestua jashtë një koncerti të Lana Del Rey-t në Florida të premten pasi i njëjti i kishte planifikuar ta rrëmbei këngëtaren.

Michael Hunt nga Riverview, Florida, ka postuar një seri mesazhe dhe video të fshehta dhe shqetësuese në faqen e tij në Facebook rreth dëshirës së tij për të qenë me Del Rey, duke e quajtur atë “gjithmonë e përgjithmonë”, dhe duke shkruar “Unë dua të shoh mbretëresha ime të premten” dhe që nga ajo ditë vendimet tona do të jenë si një “.

“Unë ndoshta do të përfundoj turnenë e saj me të, sigurisht, dhe do të luaj dhe flas dhe do të kuptoj se çfarë do të bëjmë”, tha ai në një video, sipas NY Daily News.

“Unë po i lë pushimet e mia para se të shkoj me Lana-n.” Duke këmbëngulur se e vetmja drogë që ai përdorte ishte farë e keqe, Hunt deklaroi se “të gjithë e dinë se jam këtu … Lana e di se jam këtu. Mbretëresha e Anglisë e di se jam këtu. Vladimir e di se jam këtu. Të gjithë e dinë se jam këtu. “.