(FOTO) Buffon shqyen sytë duke i parë gjoksin Ilda Bejlerit, media italiane tallet me momentin epik – AlpeGossip
(FOTO) Buffon shqyen sytë duke i parë gjoksin Ilda Bejlerit, media italiane tallet me momentin epik

(FOTO) Buffon shqyen sytë duke i parë gjoksin Ilda Bejlerit, media italiane tallet me momentin epik

Është shndërruar në meme të shumta momenti i takimit të kapitenit të Juventus, Gianluigi Buffon dhe gazetares shqiptare Ilda Bejleri.

Ajo ka qenë duke e intervistuar por normalisht si çdo mashkull anë saj sytë i shkonin drejt e tek gjoksi tejet i ekspozuar i bukuroshes shqiptare.

Gazetarja sportive është e njohur për format e saj dhe bukurinë fizike që bie në sy edhe kur gjendet e rrethuar nga futbollistë të njohur.

Një faqe italiane informative futbolli është tallur me këtë moment epik.

Mbi foton e postuar shkruhej:

Buffon qëndron sikur e di se e shoqja po e shikon live.”