Danieli dhe Fotinia publikojnë foto, fansat shpërthejnë ndaj tyre – AlpeGossip
Danieli dhe Fotinia publikojnë foto, fansat shpërthejnë ndaj tyre

Danieli dhe Fotinia publikojnë foto, fansat shpërthejnë ndaj tyre

Çifti fitues i edicionit të  nëntë të Big Brother kanë preferuar të qëndrojnë larg vëmendjes mediatike.

Martesa e Danjelit dhe Fotinisë brenda shtëpisë së Big-ut bëri shumë persona dyshues duke menduar se kjo ishte një zgjedhje për të dalë fitues apo për show.

Por koha kaloi dhe duket se u vërtetoi të gjithëve të kundërtën. Edhe në postimin në të fundit në Instagram ata dukenm mjaft të lumtur me njëri-tjetrit.

Menjëherë pas këtij postimi fansat kanë shpërthyer në komente se ju kishin munguar foto e tyre së bashku. Edhe pse ka muaj që Big Brother ka përfunduar fansat e tyre vazhdojnë ti adhurojnë.