“FOTOJA IME E PREFERUAR”/ Arbana veçon këtë moment të kapur nga Eduarti (FOTO) – AlpeGossip
“FOTOJA IME E PREFERUAR”/ Arbana veçon këtë moment të kapur nga Eduarti (FOTO)

“FOTOJA IME E PREFERUAR”/ Arbana veçon këtë moment të kapur nga Eduarti (FOTO)

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka ndarë herë pas here foto të ndryshme të realizuara gjatë seteve fotografike me partnerin e saj, Eduart Grishaj.

Së fundmi Osmani ka publikuar një tjetër moment të kapur nga Edi mes natyrës dhe rrezeve të diellit, duke treguar se kjo pozë është ndër të preferuarat e saj.

“Fotoja ime e preferuar nga artisti im i preferuar”, ka shkruar Arbana krah postimit ku shfaqet me një veshje verore.

Me siguri sapo të nisim pushimet, Osmani do të ndajë të tjera momente të bukura të kapura nga Edi, i cili ndodhet gjithmonë pranë saj.

View this post on Instagram

My fav photo from my fav artist @eduartgrishaj

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on