Fqinji kthehet në makth për gruan: Bëj zgjedhjen tënde, ndahu nga burri! – AlpeGossip
Fqinji kthehet në makth për gruan: Bëj zgjedhjen tënde, ndahu nga burri!

Fqinji kthehet në makth për gruan: Bëj zgjedhjen tënde, ndahu nga burri!

Një grua e re ka paditur fqinjin të cilin e akuzon se e ka kërcënuar të ndahet nga bashkëshorti duke i vënë pistoletën në kokë.

Ngjarja e raportuar nga “Hurriyet” të hënën ka ndodhur në Kiriklareli të Turqisë, ku S. A. akuzon fqinjin e saj E. O. se i ka hyrë në bahçen e shtëpisë dhe pasi i kishte vënë pistoletën në kokë e kishte kërcënuar: “Bëj zgjedhjen, ndahu nga burri.”

 

Pas padisë së gruas, ekipet e xhandarmërisë kanë arrestuar të dyshuarin, në shtëpinë e të cilit gjetën dy armë gjahu, një pistoletë pa leje sidhe municion.