‘GANG GANG!’ Hakmerret edhe u gjuan me armë ndaj 4 armiqve? Arrestohet Fero! (VIDEO) – AlpeGossip
‘GANG GANG!’ Hakmerret edhe u gjuan me armë ndaj 4 armiqve? Arrestohet Fero! (VIDEO)

‘GANG GANG!’ Hakmerret edhe u gjuan me armë ndaj 4 armiqve? Arrestohet Fero! (VIDEO)

U përfol shumë sherri i 4 të panjohurve dhe reperit të label-it ‘On Records’, Fero. Por mësohet nga mediat kosovare se para pak çastesh Policia e Kosovës ka arrestuar reperin e njohur. Ndërkohë menaxheri i reperit, Met Elshani së bashku me truprojën e label-it, gjenden në Stacionin e Policisë, me dyshim se ata janë hakmarrë ndaj grupit që kanë rrahur reperin para dy ditësh. Por si duket Fero është në paraburgim dhe pak më parë ka bërë nje ‘live video’ ku shihet në paraburgim dhe shprehet “GANG GANG”, sic mund ta shihni në videon që intv.al u sjell më poshtë.