GUIDA E STILIT/ Shtoni shallin në flokë si aksesorin më trendi të sezonit – AlpeGossip
GUIDA E STILIT/ Shtoni shallin në flokë si aksesorin më trendi të sezonit

GUIDA E STILIT/ Shtoni shallin në flokë si aksesorin më trendi të sezonit

E provuar, një shall i bukur mund të qëndrojë me shumë stil si bluzë, në catën tuaj dhe në shumë forma të tjera!

Nëse i referohemi sfilatave të pranverës 2019, mund të kuptojmë shumë qartë se shajet do të kenë një vend të rëndësishëm në modën “street style”. Versace solli shallin me printin klasik të vendosur në kokë dhe shumë marka të tjera ndoqën këtë trend, mesa duket do vazhdojmë ta shohim shumë edhe në rrjetet sociale.