“HAJDE HA M*UT”/ Degradon debati mes Efit dhe Luizit në “BBVIP”, shqetësohen banorët: Do penalizohemi – AlpeGossip
“HAJDE HA M*UT”/ Degradon debati mes Efit dhe Luizit në “BBVIP”, shqetësohen banorët: Do penalizohemi

“HAJDE HA M*UT”/ Degradon debati mes Efit dhe Luizit në “BBVIP”, shqetësohen banorët: Do penalizohemi

Gjatë mbrëmjes së Prime-t, Vëllai i Madh i dënoi banorët duke i dërguar të gjithë në nominim për shkak të fjalorit banal dhe fyes që kanë përdorur ndaj njëri-tjetrit.

Mirëpo duket se dënimi nuk i ka bërë aspak përshtypje banorëve, veçanërisht Luizit i cili ka ofenduar së fundmi Efin.

Gjatë një zënke e sipër këngëtari i drejtohet ish-konkurrentes së “Për’puthen” duke i thënë:

“Hajde ha m*t”.

Ndërsa Efi,iu kthye: “Të bëftë mirë. Kështu vazhdo, je i mrekullueshëm. Ja edukata jote!

Ndërkohë situata nuk ju ka pëlqyer as banorëve të tjerë, të cilët thonë se për faj të Luizit do penalizohen sërish të gjithë!