Humoristi i njohur e quan “femër gome”/ Reagon Franceska Jace: Barbon, shko q*** (FOTO) – AlpeGossip
Humoristi i njohur e quan “femër gome”/ Reagon Franceska Jace: Barbon, shko q*** (FOTO)

Humoristi i njohur e quan “femër gome”/ Reagon Franceska Jace: Barbon, shko q*** (FOTO)

Një personazh i njohur i “Instagramit” që realizon video humoristike, Burim Ademi së fundmi ka postuar një video të Françeska Jaçes ku ajo ndodhet në Dubai dhe pas kësaj ka bërë gjeste seksuale duke u shprehur: “Ruhu nga dielli se po t’shkrin o femër e gomës”.

 

Pasi ka parë këtë video, Françeska ka reaguar me një postim në Instastory ku ka publikuar një moment nga gjesti i Burim Ademit dhe i kthehet atij me këto fjalë:

“Në fund të fundit, femra me femrën merret. Përveçse barbon lulishtesh, paske edhe një profesion një tjetër. Go f..k yourself”.