Miriam Çani i nxjer të “palarat” Albanit: Kur i vjen një ide nuk e ndalon dot, merr kitaren dhe futet në… – AlpeGossip
Miriam Çani i nxjer të “palarat” Albanit: Kur i vjen një ide nuk e ndalon dot, merr kitaren dhe futet në…

Miriam Çani i nxjer të “palarat” Albanit: Kur i vjen një ide nuk e ndalon dot, merr kitaren dhe futet në…

Dyshja Alban Skënderaj – Miriam Cani janë pa dyshim një nga çiftet më të dashura për publikun. Raporti i tyre nuk mund të shpëtonte nga biseda në ‘Një kat më lart’ me moderatorin Ermal Peçi.

Ai e pyet ndër të tjera, nëse shtëpia e tyre është gjithmonë rrëmujë nga Ameli dhe se sa e pengon ajo në krijimtarinë e tyre.

“Amelin nuk e stopon dot. Kur Albanit i vjen një ide më kërkon të pushoj Amelin. Po çfarë të bëj unë. Merr kitaren dhe shkon në banjo. (qeshin të dy)”

Kaq mjaftoi që Ermali ti thotë se duket kaq qesharake që këngët e tij më të bukura të dashurisë të jenë kompozuar në banjo ndërsa Miriami thotë me shaka se po të vij frymëzimi nuk ka rëndësi vendi.