I bënë publike fotot intime gjatë martesës me partnerin/ Reagon për herë të parë moderatori i “Top Channel” (FOTO) – AlpeGossip
I bënë publike fotot intime gjatë martesës me partnerin/ Reagon për herë të parë moderatori i “Top Channel” (FOTO)

I bënë publike fotot intime gjatë martesës me partnerin/ Reagon për herë të parë moderatori i “Top Channel” (FOTO)

Ai ka qenë një ndër prezantuesit e “Top Select” gjatë sezonit të fundit të këtij emisioni.

Bëhet fjalë për moderatorin Mishel Rrena,i cili së bashku me Kiara Titon, Ardit Muaratajn dhe Liesa Haxhiasllanin prezantuan sezonin e fundit të “Top Select”. Ditën e djeshme qarkulloi lajmi që ai Misheli i ka dhënë fund beqarisë me nj mashkull tjetër, me të cilin herë pas here ka publikuar foto në rrjetet sociale. Ky lajm u prit me reagime të ndryshme nga publiku shqiptar pasi ishte hera e par një për personazh publik kurorëzoi dashurinë me një person të gjinisë së njejtë.

E pasi lajmi mori dhënë, Misheli duket të jetë vërshuar nga ofendimet e kritikat. Pak orë më vonë, ish-prezantuesi i ‘Top Select’ në Top Channel ka vendosur të zhduket pa gjurmë nga rrjetet sociale.

Ai ka mbyllur llogarinë në Facebook e Instagram, sipas të gjitha gjasave për t’iu shpëtuar mesazheve të ndryshme.