I IMITUAN TË QESHURËN/ Agron Llakaj ka dy fjalë për ti thënë Romeos, Donaldit dhe Florit – AlpeGossip
I IMITUAN TË QESHURËN/ Agron Llakaj ka dy fjalë për ti thënë Romeos, Donaldit dhe Florit

I IMITUAN TË QESHURËN/ Agron Llakaj ka dy fjalë për ti thënë Romeos, Donaldit dhe Florit

Vëllezërit Romeo e Donald dhe Florian Binaj në prapaskenat e emisionit “Treshat”, kanë realizuar një video ku kopjojnë të qeshurën e aktorit të mirënjohur, Agron Llakajt.

Video po bën xhiron e rrjetit dhe pasi Agroni e ka parë, ka vendosur ta ripostojë dhe i ka dhënë një këshillë tre aktorëve.

“Ore cuna! Po mundohuni sinkron se keshtu si e beni ju,duket sikur une leh e jo sikur qesh?!”, shkruan Agroni shoqëruar me emoji të qeshurash.

Ndiqni videon më poshtë për të parë si e kopjuan Agronin, Romeo, Donaldi dhe Flori.