“I KËRKOJ FALJE…”/ Noizy bën deklaratën emocionuese për vajzën e tij Leandra – AlpeGossip
“I KËRKOJ FALJE…”/ Noizy bën deklaratën emocionuese për vajzën e tij Leandra

“I KËRKOJ FALJE…”/ Noizy bën deklaratën emocionuese për vajzën e tij Leandra

Noizy, ka qenë së fundmi i ftuar në “1 kafe me Labin” ku foli për karrierën e tij dhe jetën personale. Reperi u pyet edhe se kujt do t’i thonte “Më fal” në këto momente.

Noizy u përgjigj duke thënë se falje do t’i kërkojë familjes së tij sepse nuk kalon shumë kohë për shkak të angazhimeve, njerëzve që ka lënduar padashje, por mbi të gjitha vajzës së tij.

“Personi kryesor mund të jetë vetëm Noku vogël, Leandra, të cilës i kërkoj falje për shumë gjëra. Por ato mbeten mes meje dhe saj”, tha Noizy.