NË SHTRAT ME ARBENITËN/ Fero publikon momentet intime me modelen – AlpeGossip
NË SHTRAT ME ARBENITËN/ Fero publikon momentet intime me modelen

NË SHTRAT ME ARBENITËN/ Fero publikon momentet intime me modelen

Nuk e dimë se cili është qëllimi i kësaj videoje, por Fero ka dashur të tregojë se e kaloi natën me Arbenitën mbrëmë!

Reperi ka publikuar në Instagram një video ku shfaqet në shtrat me partneren e tij, ndërkohë që modelja fle!

Nuk e dimë a ka qenë dakord për këtë video Arbenita, por kjo nuk ka rëndësi tani që është bërë publike!

Ky moment tepër romantik dhe i ëmbël është filmuar enkas nga reperi, para se ai të nisej në fluturimin e radhës.

Fero rrallëherë bën video intime me Arbenitën, por kur e bën sigurohet që të gjithë të flasin për të!

Videoja vjen pas surprizës së Shën Valentinit që reperi i bëri modeles.

Arbenita mori një buqetë me lule së bashku me disa tullumbace të kuqe dhe dukej super e lumtur nga ky gjest romantik.

Edhe pse janë përfolur shpeshherë për ndarje, ata kanë vërtetuar të kundërtën me këto postime ku duken të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.