“ISHTE VETËM…”/ Rita Ora THYEN heshtjen rreth puthjes me Taika Waititi dhe Tessa Thompson – AlpeGossip
“ISHTE VETËM…”/ Rita Ora THYEN heshtjen rreth puthjes me Taika Waititi dhe Tessa Thompson

“ISHTE VETËM…”/ Rita Ora THYEN heshtjen rreth puthjes me Taika Waititi dhe Tessa Thompson

Rita Ora ka thyer heshtjen ndaj thashetheme për “marrëdhënien” treshe me bashkëshortin e saj Taika Waititi dhe Tessa Thompson pasi u panë duke u puthur dhe përkëdhelur në një festë. 

37 vjeçarja, Rita Ora u martua me bashkëshortin e saj Taika Waititi, 47-vjeç vitin e kaluar.

“Dhe pastaj të nesërmen ju thoni: Unë po flisja me këtë person në zonën e duhanit për katër orë dhe nuk e kam idenë se kush janë ata?”

Ajo tha për revistën GQ: ‘Fjalë për fjalë – ajo foto ishte vetëm një grup miqsh që kalonin kohë të mirë. Ata (Taika dhe Tessa) kishin një orar të çmendur dhe të gjithë po e linin të lirë.’

Just friends! In the images which were taken back in May 2021, Rita and Taika were seen smoking and drinking on a balcony in Sydney with the Creed star, 39

Në imazhet e marra në maj 2021, Rita dhe Taika shiheshin duke pirë duhan dhe duke pirë në një ballkon në Sydney me yllin e Creed, 39.

Treshja u përkul dhe u panë duke përgjumur dhe puthur fytyrat e njëri-tjetrit, ndërsa Rita dhe Tessa u panë gjithashtu duke parë nga afër.Rita Ora kapet mat në momente private me të dashurin 45 vjeçar - GazetaBlic

(Marrë nga Daily Mayl-Përshtati Alpegossip.al)