Iva Aliko: Kam qejf fjalët e pista, ai s’duhet të gabojë në kulmin e eksitimit (VIDEO) - AlpeGossip
Iva Aliko: Kam qejf fjalët e pista, ai s’duhet të gabojë në kulmin e eksitimit (VIDEO)

Iva Aliko: Kam qejf fjalët e pista, ai s’duhet të gabojë në kulmin e eksitimit (VIDEO)

Veshja e saj tejet provokuese e orientoi bisedën në “Një kat më lart’ drejt jetës së saj seksuale. Iva Aliko duket se nuk ka komplekse të ndaj detaje të jetës private ndaj nuk ka hezituar ti përgjigjet pyetjeve të moderatorit Ermal Peçi. Ajo tha se ka qëndruar pa kryer marrëdhënie seksuale rreth 6 muaj dhe se për të ka shumë rëndësi ti jepet mashkullit të duhur, ndaj pritja ja vlen.

Cilat jane preferencat e saj në akt? Iva pranon se ka qejf përdorimin e fjalëvë të pista ndërsa thekson se ai nuk duhet të gaboj kurrë kur ajo është në kulmin e saj të eksitimit. Si e kujton ajo herën e saj të parë? Qesh? Do ta harroj? A duhet të jetë hera e fundit më e mirë se e parafundit? Zbuloni përgjigjet pas minutës së 13-të .

Intervista e plotë në videon e mëposhtme të ‘Një kat më lart’.