Iva Aliko:Më kanë tradhëtuar. Portofoli i mashkullit ka shumë rëndësi (VIDEO) - AlpeGossip
Iva Aliko:Më kanë tradhëtuar. Portofoli i mashkullit ka shumë rëndësi (VIDEO)

Iva Aliko:Më kanë tradhëtuar. Portofoli i mashkullit ka shumë rëndësi (VIDEO)

E konsideruar si një nga femrat më joshëse të showbizzit shqiptar , Iva Aliko ishte e ftuar e moderatorit Ermal Peçi në programin ‘Një kat më lart’. Jeta e saj private tejet e komentuar u bë pjesë e bisedës teksa ajo i rrëfeu Ermalit se ndryshe nga ç’mund të mendohet, e kanë tradhëtuar. Në fillim e mohon të ketë ndodhur, por më pas thotë se tradhëtia që ka zbuluar nuk ka qenë seksuale.

Marrë spunto nga raportet e saj me meshkujt dhe faktin se shumë emra të ekranit lakohen për lidhjet me meshkuj të pasur, Iva tregon se çfarë raporti ka ajo me portofolin e nje partneri. Për të ‘nuk ka lezet një mashkull pa shumë të ardhura por’ … zbuloje pas minutës së 12-të.