“KA SKIFTERA”/ Bes Kallaku i bën shitësit turk atë që s’ja ka bërë askush (VIDEO) – AlpeGossip
“KA SKIFTERA”/ Bes Kallaku i bën shitësit turk atë që s’ja ka bërë askush (VIDEO)

“KA SKIFTERA”/ Bes Kallaku i bën shitësit turk atë që s’ja ka bërë askush (VIDEO)

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë vendosur të marrin disa ditë pushime dhe aktualisht ndodhen në Turqi. Këtë e ka zbuluar Besi me postimin e fundit ku shfaqet duke blerë akullore.

Shitësit turk të akulloreve e kanë traditë të luajnë me klientin para se t’i japin akulloren, por me Besin nuk i ka ecur.

Shitësi ka nisur të luajë me Besin duke ja marrë akulloren nga dora, por aktori pasi nuk ka duruar më, ka arritur t’ja marrë sërish me shpejtësi.

“Ka mjeshtra por ka edhe skiftera er ej”, shkruan Besi.

Kujtojmë që Besi aktualisht është i angazhuar me “BE Coffee”, së bashku me Erionin dhe Olsin. Ndërsa Xhensila po përgatit një këngë që pritet të kthehet në hit vere.

View this post on Instagram

Ka mjeshtra, po ka edhe Skiftera er ejjjjj.

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on