Këngëtarja jep DEKLARATËN e papritur: “Nuk dua të bëj vajzë sepse…”(FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja jep DEKLARATËN e papritur: “Nuk dua të bëj vajzë sepse…”(FOTO)

Këngëtarja jep DEKLARATËN e papritur: “Nuk dua të bëj vajzë sepse…”(FOTO)

Këngëtarja e shumë komentuar, Çiljeta ishte e ftuar sot në rubrikën “Për drekë me mua” në shtëpinë e Gent Hazizit. Çiljetën e morën në telefon dhe i thanë se djali i saj është larguar nga kursi i anglishtes. “Fernando, në qoftë se kjo përsëritet prapë do marrësh dënim, do shkosh në kopësht me drekë”, i tha Çiljeta dhe këtu Blerima Bombaj e pyeti këngëtaren nëse do i bëjë një motër ose vëlla Fernandos.


“Unë shoh veten si nënë çunash jo si nënë gocash. E di pse nuk dua vajzë? Se dua që të më përkëdhelë gjithë jetën burri mua, jo të ma marre dashurinë goca pastaj”, u shpreh Çiljeta