Këto pantallona sapo na bënë ta duam vjeshtën për një arsye më shumë (FOTO) – AlpeGossip
Këto pantallona sapo na bënë ta duam vjeshtën për një arsye më shumë (FOTO)

Këto pantallona sapo na bënë ta duam vjeshtën për një arsye më shumë (FOTO)

Zyrtarisht jemi në vjeshtë dhe këtë gjë nuk na e tregon vetëm muaji shtator por edhe ulja e temperaturave. Ndërrimi i garderobës brenda shumë pak ditësh është një siklet më vete aq më tepër nëse ju jeni ndër personat që duan të jenë gjatë gjithë kohës në verë.

Po ju prezantojmë zgjidhjen më efektive për të gjithë ata persona që duan të duken stylish por sikur ende po vishen sikur temperaturat të mos kenë ndryshuar.

Këto janë pantallona gjysmë nude gjysmë të bardha të cilat të japin përshtypjen sikur ke veshur pantallona të stiluara me të çara anësore apo të shkurtra por ndërkohë në të vërtetë janë të gjata.

Ky model është pëlqyer edhe nga ata që nuk janë fansa të pantallonave në përgjithësi dhe po blihen kudo në botë.