"KOHA PËR NJË KËNGË TË RE NGA PARISI"/ Butrin Imeri po përgatit HITIN e rradhës... (FOTO) - AlpeGossip
“KOHA PËR NJË KËNGË TË RE NGA PARISI”/ Butrin Imeri po përgatit HITIN e rradhës… (FOTO)

“KOHA PËR NJË KËNGË TË RE NGA PARISI”/ Butrin Imeri po përgatit HITIN e rradhës… (FOTO)

Adhurohet nga të gjitha vajzat shqiptare dhe çdo këngë e tij shndërrohet menjëherë ne hit.

Bëhet fjalë për Butrint Imerin, këngëtarin shqiptar në moshë të re i cili është ndë më të kërkuarit në tregun muzikor.

Ai bën me dije me anë të një postimi në Instagram se së shpejti do të na sjellë një këngë të re teksa ndodhet në Paris.

Mezi po e presim !

View this post on Instagram

Koha per ni kange prej Parisi 😱☄

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on