KORONAVIRUSI/ Aktori i njohur dhe gruaja e tij dalin nga spitali, tani karantinë në banesë – AlpeGossip
KORONAVIRUSI/ Aktori i njohur dhe gruaja e tij dalin nga spitali, tani karantinë në banesë

KORONAVIRUSI/ Aktori i njohur dhe gruaja e tij dalin nga spitali, tani karantinë në banesë

Aktori amerikan Tom Hanks dhe gruaja e tij Rita Wilson kane dale nga spitali në Australi pasi morën trajtimin për koronavirus.

Cifti, të cilët tani janë në vetë-karantinë në shtëpitë e tyre të marra me qira në Queensland, njoftuan se kishin testuar pozitiv javën e kaluar.

Ata ishin në Bregun e Artë ndërsa Hanks do bente nje film per Elvis Presley.

Aktualisht ka 375 raste të konfirmuara të virusit në Australi.

Hanks, 63 vjeç, e njoftoi izolimin me nje postim ne Instagram.

“Ndiheshim pak të lodhur, sikur të kishim ftohje dhe dhimbje të trupit. Rita kishte ethe’, tha ai në një postim.

Ai më vonë ndau një postim tjetër, duke falënderuar “të gjithë ata qe kijdeseshim aq mire per ta”.