KUJT PO I FIK DERËN XHENSILA PERE? Si nuse fshati, por me gjoksin sheshit “ndezi” Instagramin (VIDEO) – AlpeGossip
KUJT PO I FIK DERËN XHENSILA PERE? Si nuse fshati, por me gjoksin sheshit “ndezi” Instagramin (VIDEO)

KUJT PO I FIK DERËN XHENSILA PERE? Si nuse fshati, por me gjoksin sheshit “ndezi” Instagramin (VIDEO)

Që nga dalja e saj në Big Brother Albania, xhensila Pere ka ditur të tërheqë vëmendjen e mediave si me fotot e me videot mjaft provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar në Instagram një video që po aq sa ka provokuar po ashtu ka shkaktuar dhe të qeshura.

E veshur si një vajzë fshati dhe me fshesë në dorë, Xhensila duket duke fshirë oborrin.

‘Kujt do i fik derën’ shkruan ajo në postimin e saj.

Ajo është munduar të mbulojë me duar gjoksin që i del sheshit.