"LA KOKËN PAS TAYNËS"/ Ja çfarë bën blogeri i famshëm për këngëtaren (FOTO) - AlpeGossip
“LA KOKËN PAS TAYNËS”/ Ja çfarë bën blogeri i famshëm për këngëtaren (FOTO)

“LA KOKËN PAS TAYNËS”/ Ja çfarë bën blogeri i famshëm për këngëtaren (FOTO)

Mirëpo, hiti i saj nuk u dëgjua vetëm në Shqipëri por po bën namin edhe jashtë vendit. Youtuber-i shumë i njohur, Jala, ka treguar nëpërmjet një videoje përshtypjet e para kur ka dëgjuar këngën e Taynës.

Atij i ka pëlqer pa masë kënga e re dhe është shprehur se nuk kishte dëgjuar asnjëherë më parë diçka më të mirë.

“Nuk kam parë kurrë ndonjë repere ose reper që e bën këtë si Tayna. Ajo mund të ishte duke i bërë diss mamasë time dhe unë sërish do ta dëgjoja.”- është shprehur Jala për miliona ndjekës në Youtube.