LEDIONI TAPË? Ja arsyeja e fortë PSE Lori Hoxha e urren ditëlindjen e saj (FOTO) – AlpeGossip
LEDIONI TAPË? Ja arsyeja e fortë PSE Lori Hoxha e urren ditëlindjen e saj (FOTO)

LEDIONI TAPË? Ja arsyeja e fortë PSE Lori Hoxha e urren ditëlindjen e saj (FOTO)

Ajo është padyshim një prej vajzave më me influencë dhe që komentohet më së shumti në showbizz-in shqiptar.

Ashtu siç kishte premtuar, Lori Hoxha ka nisur serinë e vlogjeve në youtube.

Dje ajo publikoi në adresën e saj në Youtube një video ku rrëfen 18 fakte mbi veten, që të tjerët nuk i kishin ditur.

Ndër to është dhe fakti që Lori urren ditëlindjen dhe shkak për këtë është bërë festa e vjetshme e ditëlindjes.

’E festova ditëlindjen në Shqipëri, por dy ditë më parë isha në festë në Londër, ku piva shumë alkool dhe përfundova në spital.E kur erdhi festa e ditëlindjes, njërëzit po pinin dhe unë nuk mundesha sepse shija e alkoolit do të më bënte të vdisja.Prandaj unë i shikoja dhe mendoja se duhet të shkoja në shtëpi.Nuk po qëndroja dot në festën e ditëlindjes time dhe prandaj e urrej tani, për çdo gjë që ndodhi vjet’ ka rrëfyer Lor