LORI DHE VISI JANË SËRISH BASHKË! Nuk mungoi në ditëlindjen e kunatit, fotot i nxjerrin zbuluar – AlpeGossip
LORI DHE VISI JANË SËRISH BASHKË! Nuk mungoi në ditëlindjen e kunatit, fotot i nxjerrin zbuluar

LORI DHE VISI JANË SËRISH BASHKË! Nuk mungoi në ditëlindjen e kunatit, fotot i nxjerrin zbuluar

Ditën e djeshme moderatori Ledion Liço ka festuar 33 vjetorin e lindjes. Sara dhe Lori nuk kanë nguruar për ta uruar publikisht.

Pasi Lori i hapi një faqe “Instagrami” kunatit, ajo publikoi foto dhe video nga festa madhështore ditëlindjes në llogarinë e saj.  Prej disa muajsh Lori është kryefjala e mediave pas sherrit të bujshëm me Visin. Çifti fshiu foto me njëri tjetrin dhe nuk shiheni më bahskë në ambjente të njëjta.

Vetëm para një muaj ata u kapën mat rrugëve të Tiranës dhe postimi i Visit në “Snapchat” para disa orësh sapo na bindi se gjërat janë rregulluar mdids tyre dhe janë prap bashkë.

Visi ka publikuar dy foto, tek njëra  ku shfaqet i veshur me kostum dhe tek tjetra shihet në ambjentet e lokalit ku Ledjoni festoi ditëlindjen.

Epo njerëz tani qetësohu se Lori dhe Visi janë bashkë.

 

AlpeNews.al