LUIZI PËRQAFON KRISTIN/ Sabiani bën gjestin e PAPRITUR ndaj tij (FOTO) – AlpeGossip
LUIZI PËRQAFON KRISTIN/ Sabiani bën gjestin e PAPRITUR ndaj tij (FOTO)

LUIZI PËRQAFON KRISTIN/ Sabiani bën gjestin e PAPRITUR ndaj tij (FOTO)

Tashmë ai do jetë i pranishëm dhe do shohë nga afër raportin mes vajzës së tij, Keisit dhe Kristi Aliajt. Kujtojmë se Sabiani ka qenë skeptik për këtë lidhje, për të cilën ka reaguar përmes postimeve në rrjetet sociale.

Edhe gjatë hyrjes në shtëpi, Sabiani i tha vajzës së tij që është mërzitur shumë me të sepse nuk i kishte zbatuar porositë e tij.

Luizi përqafon Kristin, Sabiani bën gjestin e PAPRITUR ndaj tij (FOTO)

“Ma ke thyer besimin. Rrëshqite. Nuk ke pse bie pre e askujt. Ki besim te gustot e mia”, i tha Sabiani Keis

Mirëpo pas përfundimit të spektaklit të djeshëm, Luiz Ejlli ka përqafuar Kristin në shenjë humori për shkak se përballë tij ndodheshin Keisi dhe Sabiani.

Luizi përqafon Kristin, Sabiani bën gjestin e PAPRITUR ndaj tij (FOTO)

Por në këtë moment, ky i fundit bëri një hap ndaj Kristit duke i dhënë edhe atij një përqafim. Kjo u shoqërua me ovacione nga banorët e tjerë të cilët shpërthyen në të qeshura.