“MË FTOI PËR DARKË”/ Jonida Vokshi nxjerr foton e parë me Besnik Krapin – AlpeGossip
“MË FTOI PËR DARKË”/ Jonida Vokshi nxjerr foton e parë me Besnik Krapin

“MË FTOI PËR DARKË”/ Jonida Vokshi nxjerr foton e parë me Besnik Krapin

Jonida Vokshi ka realizuar një intervistë virtuale me ndjekësit në Instagram ku i ka pyetur: Çfarë fotosh do donit të shihnit nga galeria ime?

'Më ftoi për darkë', Jonida Vokshi nxjerr foton e

Një ndër ndjekësit i ka kërkuar foton e parë që ka bërë me partnerin e saj, Besnikun. Jonida nuk ka hezituar aspak dhe ka nxjerrë nga arkivat një foto ku shihen duke darkuar së bashku.

'Më ftoi për darkë', Jonida Vokshi nxjerr foton e

“Herën e parë që më ftoi për darkë”, ka shkruar ajo krahas fotos.

'Më ftoi për darkë', Jonida Vokshi nxjerr foton e