LARG BORA ZEMANIT/ Brenda festës së “shfrenuar” të ditëlindjes së Donald dhe Romeo Veshajt në Barcelonë (FOTO) – AlpeGossip
LARG BORA ZEMANIT/ Brenda festës së “shfrenuar” të ditëlindjes së Donald dhe Romeo Veshajt në Barcelonë (FOTO)

LARG BORA ZEMANIT/ Brenda festës së “shfrenuar” të ditëlindjes së Donald dhe Romeo Veshajt në Barcelonë (FOTO)

Ditën e djeshme Romeo dhe Donald Veshaj lanë pas një vit të zhurmshëm me ngjarje.

Binjakët një ditë më parë (1 shtator) festuan ditëlindjen e tyre të 27-të. Kur të gjithë mendonim se Donaldi do ta festonte krah Bora Zemanit, dy aktorët kanë zgjedhur Spanjën për të festuar me miqtë e tyre të ngushtë.

Ka qenë Romeo Veshaj i cili me anë të disa story-ve në Instagram na ka treguar disa thërrime nga festa e tyre në një klub të Barcelonës.

Muzika, alkooli nuk kanë munguar në festën e Donaldit dhe Romeos.

Sakaq në ditën e tij të lindjes, ish-finalisti i Big Brother Vip lançoi këngën e tij “Hesht” që u konsiderua një tjetër dedikim për Bora Zemanin.

Kjo e fundit ka bërë lëvizjen e saj, duke e uruar Veshajn në Instagram. Në një video ku dukej, ajo vetë si mbishkrim shkruante: “Urime, urime”, shoqëruar me dy gota shampanje.

      

© Panoramaplus.al

 

JU REKOMANDOJMË

Zgjidhni modelin e telefonit qe ju pelqen me shume

Më Shumë