“Më tërheq fuqia jote”/ Rasheli i postoi foton nga shtrati, reagon Ermal Mamaqi: Ti ke lujt menç mi… – AlpeGossip
“Më tërheq fuqia jote”/ Rasheli i postoi foton nga shtrati, reagon Ermal Mamaqi: Ti ke lujt menç mi…

“Më tërheq fuqia jote”/ Rasheli i postoi foton nga shtrati, reagon Ermal Mamaqi: Ti ke lujt menç mi…

Rashel Kolaneci është ndër femrat më të komentuara në rrjete sociale dhe kjo pas daljes së parë në emisionin e Ermal Mamaqit. Moderatori dhe vajza që ‘cmendi’ shqiptarët kishin shumë kimi bashkë dhe batutat e tyre bënë që publiku ta deshte akoma më shumë Rashelin. Sot Ermal Mamaqi kishte ditëlindjen dhe Rasheli zgjodhi ta uronte publikisht.

Në një postim në rrjetin social Instagram Rasheli i shkruan:

“Miku im i mire Ermali beson ne ligjin e terheqjes, pra ai thote perhere se universi i degjon deshirat tona. Dhe po, Ermali me terheq me fuqine e tij te pamate qesharake🤣🤣🤣 Ermalin e kam dhe e dua si mik se me ben perhere te qesh! Nese universi i degjon deshirat tona, atehere miku im u befte 1000! ❤ p.s prapaskenat e reklamave dhe koherave me te bukura 😀”

 

I menjëhershëm ka qenë dhe reagimi i Ermalit ku i shkruan: “hahahahahahaha ti ke lujt menç. hahahahahaha. 😘”

AlpeNews.al