MËSONI DJEMA/ Këto janë 5 pozicione seksi që gratë i urrejnë – AlpeGossip
MËSONI DJEMA/ Këto janë 5 pozicione seksi që gratë i urrejnë

MËSONI DJEMA/ Këto janë 5 pozicione seksi që gratë i urrejnë

Në rregull, njësoj si meshkujt edhe femrat kanë disa pozicione seksi që i urrejnë. Kështu që po ju bëjmë një guidë, në mënyrë që të mësoni dhe të mos bëni gabime.

“Doggy style”

Nuk do mend që ky pozicion është i preferuari i meshkujve, por kur vjen puna tek femrat është shumë i dhimbshëm dhe ndonjëherë i mërzitshëm. Për të mos folur pastaj për faktin që ti sheh vetëm të pasmet ndërsa ajo asgjë.
Ajo sipër

Përveç se është i lodhshëm, ky pozicion e bën një vajzë të ndihet e pasigurtë për të vetmin fakt se i duhet ta bëjë thuajse çdo gjë vetë dhe përsëri të duket seksi.

Kalërimi mbrapsh

Ky pozicion do një kordinim të paparë të partnerëve. Nëse ky kordinim nuk gjehet është një dështim dhe kjo është arsyeja pse gratë e urrejnë.

Misionari

Mund të duket bazik, por pozicioni i misionarit do teknikë ose një penis për t’u patur zili. Nëse nuk ke asnjërën nga të dyja na vjen vërtetë keq, por mos e merr mundimin.

69

Thonë se femrat e kanë të vështirë të përjetojnë kënaqësi ndërkohë që janë duke u marrë me diçka tjetër impenjative. Kaq e thjeshtë!