MIHRIJE BRAHA DHE NAIM ABAZI FEJOJNË DJALIN E TYRE/ Pamje nga festa e madhe – AlpeGossip
MIHRIJE BRAHA DHE NAIM ABAZI FEJOJNË DJALIN E TYRE/ Pamje nga festa e madhe

MIHRIJE BRAHA DHE NAIM ABAZI FEJOJNË DJALIN E TYRE/ Pamje nga festa e madhe

Në shtëpinë e çiftit të njohur të këngëtarëve, Mihrje Braha dhe Naim Abazi, ka pasur festë. Ata kanë fejuar djalin e tyre.

E si pasojë e këtij rasti të veçantë, ata kanë organizuar një festë madhështore për djalin e tyre Platori dhe të fejuarën e tij e cila quhet Tringa.

Nga postimet në rrjetet sociale vihet re se festa është mbajtur mes familjarësh dhe miqsh ndërsa Mihrija i ka kënduar çiftit në vallëzimin e tyre të parë.

Mihrije Braha dhe Naim Abazi fejojnë djalin e tyre, pamje nga festa e madhe

Djali i këngëtarëve ka qenë në një marrëdhënie me Trigën prej një kohe të gjatë dhe kurorëzimi i fejesës erdhi surprizë për publikun.

Eventi pati shumë të ftuar dhe u zhvillua në një nga sallat e dasmave në periferi të Prishtinës. Burime për Prive.al kanë mundësua pamje nga festa.

Mihrije Braha dhe Naim Abazi fejojnë djalin e tyre, pamje nga festa e madhe

Mihrije Braha dhe Naim Abazi fejojnë djalin e tyre, pamje nga festa e madhe

Mihrije Braha dhe Naim Abazi fejojnë djalin e tyre, pamje nga festa e madhe