MOS I HUMBISNI/ Spektakël JOSHËS në dushin e Grande Fratellos (FOTO) – AlpeGossip
MOS I HUMBISNI/ Spektakël JOSHËS në dushin e Grande Fratellos (FOTO)

MOS I HUMBISNI/ Spektakël JOSHËS në dushin e Grande Fratellos (FOTO)

Edicioni i 15 i ‘reality show-t’ më të ndjekur në Itali, ‘Grande Fratello’ vijon të jetë spektakolar dhe të ‘mbërthejë’ një numër të jashtëzakonshëm ndjekësish para ekranit.

Konkurrentët janë izoluar në një shtëpi mjaft të këndshme, ku nuk mungon pishina, sauna dhe kushte të tjera mjaft luksoze, që pritet të lehtësojnë ‘burgosjen’ e tyre.

Prezenca e shumë konkurrenteve seksi, të cilat nxjerrin në pah hiret e tyre, nuk mund të kalojë pa u vënë re nga mediat rozë, të cilan kanë fiksuar një tjetër moment, ku vajzat këndojnë në dush.

Momente mjaft gazmore, por edhe ‘të rrezikshme’, pasi shpesh është ofruar më shumë se duhet, kanë qenë më të komentuarat e javës që lamë pas.

Reality show i njëjtë me ‘Grande Fratello’, është Big Brother Albania, që në Shqipëri organizohet prej 9 edicionesh nga Top Channel.