“Të dua dhe më mungon shumë!’ Xheni e “Big Brother” bën dedikimin plot ndjenjë për këtë mashkull (FOTO) – AlpeGossip
“Të dua dhe më mungon shumë!’ Xheni e “Big Brother” bën dedikimin plot ndjenjë për këtë mashkull (FOTO)

“Të dua dhe më mungon shumë!’ Xheni e “Big Brother” bën dedikimin plot ndjenjë për këtë mashkull (FOTO)

Vëmendja e publikut nuk është zbehur te një prej vajzave më të komentuara në historinë e Big Brother. Bëhet fjalë për Xheni Mhillaj, të cilën publiku ende e ndjek në rrjete sociale dhe ngado.

Ditën e sotme Xheni ka bërë një dedikim plot ndjenjë për babai e saj, I cili sot festoon ditëlindjen . Edhe pse familja e saj ka festë, ajo nuk ndodhet pranë tyre por festoon me ta së largu plot mall.

“Sot është ditëlindja e dashurisë sime. Bota ime, të dua dhe më mungon shumë. Babi!”, shkruan Xheni në postimin e bërë në Instagram.