Mos i injoroni kurrsesi këto 8 trende të reja veshjesh (FOTO) – AlpeGossip
Mos i injoroni kurrsesi këto 8 trende të reja veshjesh (FOTO)

Mos i injoroni kurrsesi këto 8 trende të reja veshjesh (FOTO)

Printet e qershive, veshjet me kopsa dhe kthimi i sandaleve gisht janë disa nga trendet më të reja të kësaj vere. Koha e plazhit dhe e mbrëmjeve të vona ka ardhur dhe është fiks momenti të filloni të blini trendet më të mira të kësaj vere.

Mëposhtë keni të listuara trendet më “IN” që për asnjë arsye nuk duhet t’i shmangni këtë sezon.

1.Fustanet me kopsa dhe çantat shportë

 

2.Kostumet e kombinuara

3.Mania livando

4.Printet e qershisë

5.Mëngët e fryra

6.Copat me pika dhe ngjyra e verdhë

7.Sandalet me një gisht

8.Fustanet e bardhë