“MU NDAL FRYMA”/ Tayna “thyhet” për një pozë seksi (FOTO) – AlpeGossip
“MU NDAL FRYMA”/ Tayna “thyhet” për një pozë seksi (FOTO)

“MU NDAL FRYMA”/ Tayna “thyhet” për një pozë seksi (FOTO)

Tayna pas disa ditëve pushim iu është rikthyer koncerteve.

Para mbrëmjes së radhës së mbajtur në Tiranë, reperja e njohur është bërë gati teksa ka publikuar disa video dhe fotografi për të treguar për dukjen.

Në një veshje goxha seksi e cila ia theksonte linjat e bukura që artistja ka, Tayna ka bërë shaka për mënyrën e realizimit të fotografisë.

“Pas kësaj foto u theva dhe desh mu nal fryma”, ka shkruar reperja sipër imazhet e që dukej tejet joshëse.

Kujtojmë që “Sorry” mban titullin kënga e saj e fundit që u publikua vetëm në versionin audio.