NDODH ÇUDIA/ Aktori i njohur propozon sërish ish-bashkëshorten me unazën 1 milionë dollarëshe – AlpeGossip
NDODH ÇUDIA/ Aktori i njohur propozon sërish ish-bashkëshorten me unazën 1 milionë dollarëshe

NDODH ÇUDIA/ Aktori i njohur propozon sërish ish-bashkëshorten me unazën 1 milionë dollarëshe

Aktori i njohur Terrence Howard mori guximin dhe propozoi!

Mbrëmjen e Krishtlindjeve, aktori i “Empire” pyeti ish-bashkëshorten Mira Pak që të jetë sërish gruaja e tij. Terrence kishte zgjedhur një unazë diamanti 7 karatësh që kap vlerën e 1 milionë dollarëve.

“U deshën 45 vite që të të gjeja dhe tani që të kam në 50-vjetorin tim të lindjes, dua që të kaloj edhe përjetësinë krah teje”- tha ai.

Terrence dhe Mira u martuan në 2013. Ajo kërkoi divorcin në vitin 2015, ndërsa ishte shtatzënë me fëmijën e tyre të parë, Qirin. Në fillim të 2018-ës, u lidhën sërish bashkë.