“NË KËTË VERË TË NXEHTË…”/ Adriana Matoshi i dedikon fjalët e ëmbla Arjola Demirit, ja si i përgjigjet aktorja – AlpeGossip
“NË KËTË VERË TË NXEHTË…”/ Adriana Matoshi i dedikon fjalët e ëmbla Arjola Demirit, ja si i përgjigjet aktorja

“NË KËTË VERË TË NXEHTË…”/ Adriana Matoshi i dedikon fjalët e ëmbla Arjola Demirit, ja si i përgjigjet aktorja

Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi janë mikesha të ngushta prej disa kohësh tashmë. Ato nuk hezitojnë të tregojnë publikisht dashurinë e madhe që kanë për njëra-tjetrën, ashtu siç ka bërë së fundmi dhe deputetja e kosovës për aktoren e humorit

Nëpërmjet një postimi në InstaStory-n e saj, Adriana ka shprehur se ka shoqen që të gjithë do të donin ta kishin.

  • foto galeri
  • foto galeri

“Në këtë verë të nxehtë, zgjidhni shoqet e duhura për pushime. Një si unë kanë qëjf të gjithë ta kenë por se kanë. Të dua”- shkroi aktorja krahë fotos ku ndodhej me Arjolën duke i etiketuar dhe emrin.

Ndërsa aktorja e portokallisë e ka ripostuar foton dhe mbi të shkroi: ‘Deklaratë dashurie’.